Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasapshicostatsUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 reclamatie warrior

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
mnR

mnR


Mesaje : 67
Data de inscriere : 23/01/2010

reclamatie warrior Empty
MesajSubiect: reclamatie warrior   reclamatie warrior EmptyJoi Ian 28, 2010 8:33 pm

deci ma jucam linistit fy_snow si intra domnu warrior si nici macar nu saluta bine ca nu e asta partea grava dar incepe el sa dea vot aiurea x( presupun ca nu ii place snow dar nu e normal sa ne sfatuim intre admini


(DOVADA) ----> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Pensionarul




Mesaje : 141
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

reclamatie warrior Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie warrior   reclamatie warrior EmptyJoi Ian 28, 2010 8:38 pm

cate min mai erau pana cand se termina timpu?
Sus In jos
Sunt_BeaT
Administrator
Administrator



Mesaje : 50
Data de inscriere : 22/01/2010
Varsta : 36
Localizare : braila

reclamatie warrior Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie warrior   reclamatie warrior EmptyJoi Ian 28, 2010 8:47 pm

warrior ai 1 avertisment...votul nu se da fara sa intrebi si pe ceilalti!!!!si mai ales adminu mai mare in grad are prioritate!
Sus In jos
mnR

mnR


Mesaje : 67
Data de inscriere : 23/01/2010

reclamatie warrior Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie warrior   reclamatie warrior EmptyJoi Ian 28, 2010 10:29 pm

deci sa iti intre in cap warriors,ca nu am nimic cu tine mane dar nu e normal Razz
atata timp cat suntem o echipa am putea sa ne stricam o vb Razz
Sus In jos
^wArriorS^

^wArriorS^


Mesaje : 135
Data de inscriere : 23/01/2010
Varsta : 26

reclamatie warrior Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie warrior   reclamatie warrior EmptyJoi Ian 28, 2010 11:12 pm

Man eu Downloadam ceva de pe torrent si aveam lag pe snow eram 4 pe 4 si eram si multi si am dat vot pt o mapa mai mare k eram destui si sa intre playeri...si era in min 10 dar eu am intrat ..sa zicem intru akm e snow shy aveam lag am iesit intru peste 1 ora tot fy_snow am dat vot k snow mai era odata in /harti



Akm asta e Dak vrei poti sami dai remove la admin si am terminat discutia
Sus In jos
http://www.uspp.all-up.com
mnR

mnR


Mesaje : 67
Data de inscriere : 23/01/2010

reclamatie warrior Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie warrior   reclamatie warrior EmptyJoi Ian 28, 2010 11:16 pm

Frate e problema ta ca ai lag inchide torrentul si ia si joaca cs dar nu ca stai ca nu-mi place harta X pt ca am lag si hai sa pun ce imi vine mie pe chelie nu e vb de asta
treaba e in felul urmator trebuie sa ne consultam intre admini ce dam vote Razz
aaaaaaa si erai pe server cand a zis Lulu
ca trebuie sa ne consultam intre noi
Razz


Se si vede cat te intereseaza serverul nostru auzi la el

[daka vrei dami remove la admin si am terminat discutia]:O:O:O:O:O
Sus In jos
^wArriorS^

^wArriorS^


Mesaje : 135
Data de inscriere : 23/01/2010
Varsta : 26

reclamatie warrior Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie warrior   reclamatie warrior EmptyJoi Ian 28, 2010 11:20 pm

Man era in min 10 si am mai intrat inainte cu o ora si tot snow poi ce dreq se joaca non-stop snow ?? si eram 4-4 sa jucam plansa mare sa atragem playerii nu sa plece eu vreau sa atrag tot mai multi playeri.... shy uh crezi k nu vreau sa atrag playeri...infine crede ce vrei
Sus In jos
http://www.uspp.all-up.com
Sunt_BeaT
Administrator
Administrator



Mesaje : 50
Data de inscriere : 22/01/2010
Varsta : 36
Localizare : braila

reclamatie warrior Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie warrior   reclamatie warrior EmptyJoi Ian 28, 2010 11:23 pm

gata am spus ce am avut de zis.....nu vreau sa vad certuri intre voi Very Happy adminul mai mare hotaraste intotdeauna....warrior te-am inteles...am zis ca ai 1 avertisment...la 2 iti scad un grad Razz sper ca ne-am facut intelesi :* cu toti e valabil...cand dati o harta la vot intrebati si colegii!
Sus In jos
Pensionarul




Mesaje : 141
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

reclamatie warrior Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie warrior   reclamatie warrior EmptyJoi Ian 28, 2010 11:41 pm

Idem betivu asta Laughing Laughing
Asta e warrior dak esti cuminte poate se sterge rabbit rabbit
Closed ca sa nu va mai certati Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie warrior Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie warrior   reclamatie warrior Empty

Sus In jos
 
reclamatie warrior
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Model Cerere Reclamatie
» La multi ani!Warrior

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Serveru uspp :: Sesizari si reclamatii-
Mergi direct la: